20.04.2017 SPOLEČNÝ trénink rodiče a děti 2.skupina

Ještě pár foteček ze druhé skupiny. Tady to už pro taťky a mamky nebylo tak úplně jednoduché. Nakonec to ale zvládli všichni.

20.04.2017 SPOLEČNÝ trénink rodiče a děti 1.skupina

Máme za sebou další povedenou akcičku - společný trénink rodičů s dětmi. Tatínkové a maminky měli možnost zažít judistický trénink na vlastní kůži. A v Náchodě máme hodně rodičů, co se nebojí převlíknout do tepláků. Velký respekt před všemi co přišli!!!! Věřím, že si to všichni v tělocvičně užili. Až se zahojí všechny modřiny a boule, tak si to zopakujeme.


Sobota 8.4.2017 patřila Velké ceně Mladé Boleslavy. Na této soutěži jsme se rozhodli nasadit pouze naše mláďata a to do kategorie FMU 9. Tato skupina otevírala celou soutěž a dopráno bylo ve 13 hodin. Tak zbyl čas i na klouzačky u " Mekáče"

I přes zmatky pořadatelů při ručním losování a nasazení našich dětí do vyšších hmotnostních kategorií, se nám podařilo vybojovat tři zlaté medaile. O to se zasloužila Tara Strelcová, Vilém Vlček a Adéla Renská. Medailistům velká gratulace. Těsně pod bednou pak končili Matěj Renský, Hubert Vlček a David Zajíc. Pro kluky pochvala! Všichni předvedli pěkné výkony a v jejich skupinách je bylo vidět.


05.11.2016 BROUMOV, O Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje. Za Náchod se postavilo na závodní žíněnky 22 judistů, kteří v letošním roce dokázali porazit v soutěži družstev dalších 16 týmů a pro Náchod tak vybojovat trofej nejvyšší - Pohár hejtmana pro rok 2016.

26.10.2016 NÁCHOD, Tréninkový kemp RVŽ a KVŽ pod vedením Pavla Petříkova a Tomáše Vaníčka.

2016TEPLICE Český pohár, Kvalifikace na PČR

Sobotní mezi-krajský přebor mladšího a staršího žactva v judu, byl předposlední šancí vybojovat v letošním roce cenné body do českého rankingu. Tyto body se říjnu a v listopadu promění v postupové pozice na Přebor České republiky. Někomu se to povedlo na jedničku, někdo si na svoji šanci bude muset počkat do příštího roku. V každém případě naše závodní skupina splnila svůj úkol na jedničku. Klára Ulrichová, Honza Bartoš a Kevin Hrnčíř brali zlato, Honza Ježek vybojoval bronz. Pěkné zápasy předvedli i další naši judisté. Honza Úradníček, Denis Dítě a Denis Tymoščuk na medailové pozice v sobotu sice nedosáhli, ale jejich výkon je slušným příslibem do budoucnosti.

V sobotu 10.září proběhl již 3.ročník sportovní akce - ZA SPORTEM NA HAMRA, která je vlastně prezentací sportovních klubů před veřejností. Náchodské judo nešlo přehlédnout, tak uvidíme, kolik se nám urodí nového potěru do přípravky. Velké poděkování všem, kteří to odmakali a nebyli nikde vidět, hlavně při stěhování a dopravě žíněnek. Prostě v tomhle klubu je fakt skvělá parta!!!!!!

02.09.2016 Dětské dopravní hřiště Náchod

První akcí nového školního roku, bylo vystoupení na dětském dopravním hřišti v Náchodě. Celkem povedené sportovní odpoledne.  

12.07.2016 Letní judo kemp Sedloňov

Společná akce s Policií ČR. Děti viděli ukázky práce s policejním psem, zadržení nebezpečného pachatele a hlavně si mohli osahat a vyzkoušet policejní výstroj a výzbroj. Neodolaly ani naše křehké dívenky. Ještě jednou velké poděkování klukům od Policie, kteří si na nás udělali čas a měli boží trpělivost.

Přijeli se za námi podívat i Hasiči z Děštné a předvedli nám, jak vypadá vyproštění zraněné osoby z vozidla. V přilbě, hasičském obleku a v takovém teple jsem klukům moc nezáviděl. Oni to ale zvládají a celkem v pohodě. David si vyzkoušel jejich techniku a pod dohledem zkušených borců si rozstříhal zbytek svého auta. Prohlídka techniky a hlavně hasičského auta byla pro náš potěr velkým zážitkem.