SKP Judo Náchod zahajuje nábor chlapců a dívek od 6 do 15 let. První tréninky proběhnou v úterý 11.9.2018 od 17,00 a od 18,30 hodin v naší tělocvičně na ZŠ TGM Náchod.

Klub Judo Nachod zaprasza kudowskich chłopców i dziewczęta w wieku od 6 do 15 lat na treningi judo, które odbywają się w każdy wtorek i czwartek na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. T. G. Masaryka w Nachodzie (we wtorek treningi dla początkujących, w czwartek dla zaawansowanych). W niedziele ponadto odbywają się treningi kondycyjne, w których mogą wziąć udział dzieci i ich rodzice. Bliższe informacje uzyskają Państwo pod nr tel. 00420 601 380 899 (p. Kolin)

Školní rok 2017/2018 začínáme v úterý 12.9.2017 od 17:00 hodin. Najdete na nás na ZŠ TGM v Náchodě 1. patro, 1. stupeň. Prohlédnou si nás můžete na
https://www.facebook.com/SKP-Judo-N%C3%A1chod-672811266173579/ , fotogalerii z našich akcí najdete na Rajčeti http://skpjudonachod.rajce.idnes.cz/

V neděli 20.11.2016 proběhl poslední kondiční trénink v roce 2016. Znovu se sejdeme po novém roce. Přesný termín zahájení tréniků bude včas zveřejněn.

Mikulášská besídka se letos uskuteční 15.12.2016 od 17 hodin. Máme pozvané zajímavé hosty a také si jako každý rok, vyhlásíme naše nejšikovnější judisty.

Ve čtvrtek 6.10.2016 schválil nejvyšší orgán SKP Judo Náchod nové stanovy spolku dle Občanského zákoníku 89/2012 Sb.

Dále byla schválena vnitřní směrnice PROGRAM PODPORY TALENTOVANÉ MLÁDEŽE  PRO KATEGORIE FMU13,15 / mladší a starší žáci /

Na základě této směrnice zřizujeme v těchto kategoriích výběrovou tréninkovou skupinu. Členové této skupiny získávají v případě zájmu, možnost pravidelných tréninků v Hradci Králové a to v pondělí, ve středu a v pátek od 16,30 do 18.00 hodin v budově Sokola na Eliščině nábřeží. Veškeré náklady na dopravu jedním vozidlem hradí klub. Při velkém zájmu se budou muset naši závodníci prostřídat.Tato skupina dále získá možnost účasti na meziklubových a mezinárodních tréninkových kempech judo s finanční podporou klubu.

Do této tréninkové skupiny mohou být zařazeni pouze ti judisté, kteří nemají žádný závazek vůči klubu, pravidelně se účastní tréninků a sportovních akcí pořádaných klubem a kteří přistupují zodpovědně ke sportovní přípravě. Samozřejmostí je také start na domácích a zahraničních soutěžích pouze v barvách SKP Judo Náchod!!! Závodníci, kteří odstartují bez předchozího povoleného hostování za jiný klub, nemají na podporu nárok.


Věnujte velkou pozornost následujícímu upozornění​!!!​

V kolektivu našich dětí / skupina menších dětí / byla zachycena virová meningitida. Sledujte prosím příznaky tohoto onemocnění u vašich dětí. V případě onemocnění prosíme o informování vedení klubu. Vaše informace budeme postupovat Krajské hygienické stanici. K této situaci se snažíme přistupovat velmi zodpovědně a po konzultací s oblastní HYGIENICKOU STANICÍ, bylo rozhodnuto v zájmu všech našich dětí a členů, přerušit na dva týdny tréninky obou skupin, viz. inkubační doba. Během tohoto období proběhne kompletní desinfekce tělocvičny a fitcentra. První trénink po karanténě proběhne 18.10.2016 od 17.00 hodin.

Pokud přijdete ve svém okolí do kontaktu s touto nemocí, důrazně vás žádáme, aby jste neposílali během inkubační doby svoje děti na tréninky!!! Za vaší ohleduplnost všem předem děkujeme.

Doufejme, že epidemie, která vypukla ve školách v Náchodě, nás zasáhne v co nejmenší míře a že se opět všichni sejdeme v plném počtu.


V pátek 2.9.2016 proběhne na DOPRAVNÍM HŘIŠTI v Bělovsi, odpoledne plné her a soutěží pro děti, budou hasiči se stříkačkama, možná i s pěnou a další atrakce. Pro děti občerstvení zdarma, opékaní špekáčků atd. Akce se bude účastnit za Náchod pan starosta Birke a za Královéhradecký kraj přijede pan hejtman. Byli jsme požádáni, abychom na této akci vystoupili s našimi judisty. Pro náš klub je to výborná příležitost k zahájení náborové kampaně. Proto bychom vás všechny chtěli pozvat. Naše dětičky kimona sebou. Přijďte podpořit svůj klub a udělat si první trénink ve školním roce 2016/2017 pod širým nebem!!! Nábor je pro nás jedna z nejdůležitějších věcí.

Začátek akce je ve 13.00 hodin, ukončení okolo 18.00.

Jako vždy uvítáme každého, kdo nám pomůže dostat žíněnky z tělocvičny na hřiště a po ukončení zpět do školy. Každá ruka dobrá!!! Tak snad nebude pršet.

DRUHOU AKCÍ pod širým nebem bude každoroční ZA SPORTEM NA HAMRA / tentokrát bez Hamer / . Akce se uskuteční na náměstí dne 10.9.2016 z důvodu rekonstrukce Hamer. Podrobnosti si napíšeme příští týden a snad už město bude mít i plakáty. Platí to co vždy, budeme rádi za všechny, co nám přijdou pomoci stěhovat vybavení. V těchto chvílích fakt závidím všem fotbalistům a házenkářům, co si vezmou merunu a hotovo. Fakt je, že zas nemají žádný vítězný OLYMPIONIKY!!!!

Naše dětičky mají páskování za sebou a teď došlo i na naše trenérky. Pod dohledem Milana Němečka zvládly přípravu a zkoušky Terka Kolínová na 2.KYU a Kačka Rajnohová na 1.KYU. Děvčatům gratulujeme k novým řemenům!!!

Letošní letní kemp náchodského juda, který se konal od 8.7. do 16.7.2016, je u konce. Kdo makal a snažil se, odváží si ze Sedloňova vyšší pásek. Komu se to nepovedlo, má o čem přemýšlet. Večerní pohodu u posezení s rodiči u prasátka Vojty, nám přišel udělat náchodský zastupitel Peťa Jirásek se svoji kytarou. Pozvání na akci a na večerní stezku odvahy přijalo také 17 dětí z Dětského domova Sedloňov, s kterým jsme v letošním roce zahájili spolupráci. Velké poděkování realizačnímu týmu, sponzorům / Kimberly Clark, Primátor /, kamarádům juda, obci Sedloňov, chatě Roubenka, rodičům a vůbec všem, co nám pomáhali s realizací této sportovní akce. Tento ročník hodil laťku hodně vysoko a my se budeme snažit ji v dalších letech udržet. Za rok AHOJ